• Mantler Mehl - бело безглутенско брашно
Состав: пченкарен скроб,соино брашно,згуснувач  гуар гума,емулгатор : соја,лецитин

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Mantler Mehl - бело безглутенско брашно

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Бело безглутенско брашно
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 210 Ден

  • Без ДДВ: 200 Ден