• Caputo Fioreglut - бело брашно без глутен
Состав:  Безглутенски пченичен скроб, декстроза, пченкарен скроб, хељдино брашно, оризово скроб, влакна од псилиум, згуснувач: гуар, ароми.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo Fioreglut - бело брашно без глутен

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Безглутенско брашно
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 450 Ден

  • Без ДДВ: 409 Ден