• Caputo Americana

Меко брашно за пица со висок протеин 14,25%  - AMERICANA 00

Пакување : 25 кг 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo Americana

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Брашно за пица - 25kg
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,880 Ден

  • Без ДДВ: 2,743 Ден