• Lievita - сув квасец 100гр
Состав: Пекарски квасец (Saccharomyces Cerevisiae), емулгатор (сорбитан моностеарат Е491)

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Lievita - сув квасец 100гр

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Сув квасец
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 170 Ден

  • Без ДДВ: 162 Ден