• Caputo Nuvola Super

Меко брашно за пица со висок протеин 14,25% - NUVOLA SUPER 00

Пакување. 25 кг 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo Nuvola Super

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Брашно за пица - 25kg
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 3,450 Ден

  • Без ДДВ: 3,286 Ден