• Caputo Cereali - 6 семиња за брашно
Сончоглед, кафено 'ржано брашно, ленено семе, брашно од јачменови снегулки, сусам, излупен сусам, малтозно брашно од јачмен, бело меко пченично брашно.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo Cereali - 6 семиња за брашно

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Концентрат за брашно од 6 семиња
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 490 Ден

  • Без ДДВ: 467 Ден