• Caputo Pizzeria 10х1кг
Меко брашно за пица  - PIZZERIA 00

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo Pizzeria 10х1кг

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Брашно за пица 10 x 1kg
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 1,330 Ден

  • Без ДДВ: 1,267 Ден