• Млечни бели чоколадни капки Recipe W2 10кг

Млечни бели чоколадни капки Recipe W2 во пакување од 10кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Млечни бели чоколадни капки Recipe W2 10кг

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Млечни бели чоколадни капки Recipe W2 10кг
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 6,160 Ден

  • Без ДДВ: 5,600 Ден