• Млечни чоколадни капки Recipe 823 10кг

Млечни чоколадни капки со 33% какао во пакување од 10кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Млечни чоколадни капки Recipe 823 10кг

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Млечни чоколадни капки Recipe 823 10кг
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 6,500 Ден

  • Без ДДВ: 6,190 Ден