• Капки од црно чоколадо 54.5% Recipe 811

Чоколадни капки од црно чоколадо со 54.5% какао во пакување од 10кг

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Капки од црно чоколадо 54.5% Recipe 811

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Капки од црно чоколадо 54.5% Recipe 811
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 5,880 Ден

  • Без ДДВ: 5,600 Ден