Состав: какао маса,шеќер, обезмастено какао во прав, емулгатор: соја лецитин, природна ванила арома. 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Power 80 - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: 80% чоколадо
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,070 Ден

  • Без ДДВ: 1,971 Ден