Состав: Шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, згуснувач: соја лецитин, природна ванила арома. 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Бело чоколадо W2 - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Бело чоколадо
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,210 Ден

  • Без ДДВ: 2,009 Ден