Состав  какао путер, шеќер, полномасно млеко во прав, млечен шеќер, сурутка во прав,

обезмастено млеко во прав, карамелизиран чеќер(2%), емулгатор: соја лецитин, 

природна ванила арома, сол.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Gold - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Карамелизирано бело чоколадо
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,540 Ден

  • Без ДДВ: 2,309 Ден