• Ruby RB1 - чоколадни капки

Состав:  шеќер, какао путер, обезмастено млеко во прав, полномасно млеко во прав, какао маса, емулгатор: соја лецитин, закиселувач: лимунска киселина, природна ванила арома.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Ruby RB1 - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Руби чоколадо
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,690 Ден

  • Без ДДВ: 2,562 Ден