Состав:  Какао путер 30%, поломасно млеко во прав, емулгатор: соја лецитин,

арома, боја: Е120, арома природна ванила.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Strawberry - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Чоколадо со вкус јагода
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,540 Ден

  • Без ДДВ: 2,309 Ден