Состав:   Шеќер 47%, какао путер 29%, полномасно млеко во прав 23,5%, емулгатор: соја лецитин<1%, природна арома на портокал<1%, боја: Е160е<1%, природна арома на ванила<1%.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Orange - чоколадни капки

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Чоколадо со вкус портокал
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,500 Ден

  • Без ДДВ: 2,273 Ден