Состав:   шеќер 43%, какао путер 27,5%, полномасно млеко во прав 22,5%, какао маса 4%, кафе 2%, емулгатор: соја лецитин<1%, инстант кафе<1%, природна арома на ванила<1%


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Cappuccino

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Чоколадо капучино
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 3,150 Ден

  • Без ДДВ: 2,864 Ден