• Crispearls White

Крцкави вафла топчиња облиени со бело чоколадо

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Crispearls White

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Перли бело чоколадо
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 890 Ден

  • Без ДДВ: 848 Ден