• Crispearls Salted Caramel

Крцкави вафла топчиња облиени со чоколадо од солена карамела

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Crispearls Salted Caramel

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Перли солена карамела
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 1,190 Ден

  • Без ДДВ: 1,133 Ден