• Бело чоколадо мус - White Chocolate Mousse

Мус од бело чоколадо во прав со 58.5% млечно чоколадо. Се спрема со додавање на млеко. Пакување 800гр

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Бело чоколадо мус - White Chocolate Mousse

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Бело чоколадо мус - White Chocolate Mousse
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 980 Ден

  • Без ДДВ: 933 Ден