• Чоколаден мус - Milk Chocolate Mousse

Мус од чоколадо во прав со 70% млечно чоколадо. Се спрема со додавање на млеко. 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Чоколаден мус - Milk Chocolate Mousse

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Чоколаден мус - Milk Chocolate Mousse
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 980 Ден

  • Без ДДВ: 891 Ден