• Кечап 0% додаден шеќер
  • Состав: доматна паста, природен оцет, пченкарен скроб, засладувачи еритритол и суклар, пченкарен скроб, морска сол, лук во прав

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Кечап 0% додаден шеќер

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Кечап 0% додаден шеќер
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 290 Ден

  • Без ДДВ: 276 Ден