• Сос за компирчиња 0% додаден шеќер

Состав: вода, маслодајна репка, оцет, засладувачи: еритритол и сукралоза, сенф, пченкарен скроб, жолчка, сол, каротин, арома, гуар, лимонска киселина, калиум сорбат, антиоксиданс: Е385


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Сос за компирчиња 0% додаден шеќер

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Сос за компирчиња 0% додаден шеќер
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 290 Ден

  • Без ДДВ: 264 Ден