• Blazing Luke - димено пикантен сос
Состав: Масло од репка, нискокалоричен јогурт, оцет, зеленчук (пиперка и кромид), шеќер, МУСТАРД (вода, МУСТАРД СЕМЕ, оцет, зачини), слободна низа EGG и слободна низа EGG, пченкарен скроб, магдонос, сол, модифициран пченкарен скроб, зачини, лук, вкус SOYA, MILK), екстракт од кромид, згуснувач: guar gum, подобрувач на вкус: E621, храна киселина: млечна киселина, конзерванс: калиум сорбат, вкус на чад, боја: екстракт од папрака, антиоксидант: калциум динатриум EDTA

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Blazing Luke - димено пикантен сос

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Димено пикантен сос
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 250 Ден

  • Без ДДВ: 227 Ден