• Like Mayo - посен мајонез
Состав: 70% сончогледово масло, вода, оцет, шеќер, модифициран компиров скроб, сол, зачини, екстракт од билки и зачини, закиселувач: лимунска киселина, боја: природен каротен, природна арома.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Like Mayo - посен мајонез

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Посен мајонез
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 280 Ден

  • Без ДДВ: 255 Ден