• Remia Dijon - дижон сенф
Состав: вода, семе од горушица, оцет 8%, сол, киселина Е330, заштитен фактор Е224. Е=адитиви дозволени од ЕУ.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Remia Dijon - дижон сенф

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Сенф дижон
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 150 Ден

  • Без ДДВ: 136 Ден