• Mayо Sriracha - зачинет мајонез
Состав: 68% репка масло, вода, оцет, 6% слободен избор EGG YELLOW, шеќер, 2,5% чили пипер, сол, 1,6% лук, МУСТАРД (вода, МУСТАРДНИ СЕДОВИ, оцет, зачини), модифициран пченкарен скроб, лимонска пире, папрака, згуснувач: guar гума, боење: екстракт од папрака, конзерванс: калиум сорбат, антиоксиданс: E385

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Mayо Sriracha - зачинет мајонез

  • Поизводител: Remia
  • Шифра на производ: Срирача сос со лук
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 450 Ден

  • Без ДДВ: 409 Ден