• Какао Irca и рибен колаген

1кг чисто какао, производител Irca Италија со 150гр рибен Dimas колаген во прав.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Какао Irca и рибен колаген

  • Поизводител: Callebaut
  • Шифра на производ: Какао Irca со рибен колаген
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 2,710 Ден

  • Без ДДВ: 2,581 Ден