• Caputo пакет

1кг 6 семиња концентрат за тесто

2кг Pizzeria брашно за пица

100гр сув квасец

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Caputo пакет

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Caputo пакет
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 780 Ден

  • Без ДДВ: 743 Ден