• Безглутенски пакет

500гр оризово брашно

500гр брашно од наут

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Безглутенски пакет

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Безглутенски пакет
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 450 Ден

  • Без ДДВ: 409 Ден