• Трио сосови

 Bikel сос за компирчиња
 Like Mayo вегански мајонез
 Smokey Hot пикантен соса

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Трио сосови

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Product 7
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • 710 Ден

  • Без ДДВ: 645 Ден