ПРОМОЦИИ

Caputo пакет

Caputo пакет

1кг 6 семиња концентрат за тесто2кг Pizzeria брашно за пица100гр сув квасец..

780 Ден Без ДДВ: 743 Ден

Mantler Mehl - бело безглутенско брашно

Mantler Mehl - бело безглутенско брашно

Состав: пченкарен скроб,соино брашно,згуснувач  гуар гума,емулгатор : соја,лецитин..

210 Ден Без ДДВ: 200 Ден

Zero пакет

Zero пакет

Зеро сосови, кечап и сос за компирчиња, без додаден шеќер..

390 Ден Без ДДВ: 371 Ден

Безглутенски пакет

Безглутенски пакет

500гр оризово брашно500гр брашно од наут..

450 Ден Без ДДВ: 409 Ден

Какао Irca и говедски колаген

Какао Irca и говедски колаген

1кг чисто какао, производител Irca Италија со 300гр говедски Dimas колаген во прав...

2,270 Ден Без ДДВ: 2,162 Ден

Какао Irca и рибен колаген

Какао Irca и рибен колаген

1кг чисто какао, производител Irca Италија со 150гр рибен Dimas колаген во прав...

2,710 Ден Без ДДВ: 2,581 Ден

Трио сосови

Трио сосови

 Bikel сос за компирчиња Like Mayo вегански мајонез Smokey Hot пикантен соса..

710 Ден Без ДДВ: 645 Ден

Caputo Pizzeria 5кг

Caputo Pizzeria 5кг

Меко брашно за пица  - PIZZERIA 00..

620 Ден Без ДДВ: 590 Ден

Какао Ирка 1кг

Какао Ирка 1кг

100% чисто какао во прав...

570 Ден Без ДДВ: 543 Ден

Прикажани од 1 до 9 од вкупно 9 (1 страна/и)