Квасец

Lievita - сув квасец 100гр

Lievita - сув квасец 100гр

Состав: Пекарски квасец (Saccharomyces Cerevisiae), емулгатор (сорбитан моностеарат Е491)..

170 Ден Без ДДВ: 162 Ден

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)