• Брашно од наут

Брашно од наут, без глутен, богато со диететски влакна и протеини, идеално за вашите слатки и солени рецепти особено за вегански и вегетаријански комбинации.

Пакување 500гр 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лош           Добар

Брашно од наут

  • Поизводител: Caputo
  • Шифра на производ: Брашно од наут
  • Достапност (кол. на залиха): 2-3 Дена
  • 280 Ден

  • Без ДДВ: 255 Ден